Cyberbezpieczeństwo nowej generacji: rozwiązania cyfrowe, zgodności i bezpieczeństwa dla ery sztucznej inteligencji


🔒 Przygotuj się na rewolucję sztucznej inteligencji dzięki naszym zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie cyberbezpieczeństwa, zaprojektowanym z myślą o wzmocnieniu Twoich potrzeb cyfrowych, zgodności i bezpieczeństwa w stale zmieniającym się krajobrazie cyfrowym. Nasze usługi, począwszy od audytów cyklu życia oprogramowania, a skończywszy na testach penetracyjnych aplikacji internetowych i outsourcingu menedżerów ds. bezpieczeństwa informacji, zapewniają kompleksową strategię obrony. 🌟 Spójrz w przyszłość ze spokojem, że nasza innowacyjna wiedza w zakresie cyberbezpieczeństwa chroni Twoją firmę, zapewniając Ci rozwój w erze sztucznej inteligencji. 🤖💼

Bezpieczeństwo IT
2
paths
7
usługi
2
kursy
8+
lat doświadczenia

Support your business on software security and information security


Information security image
Inforamtion security image

Audyty ochrony danych oraz bezpieczeństwa informacji
Przeprowadzamy audyty w formie zdalnej oraz na miejscu w zakresie zgodności z regulacjami dot. ochrony danych osobowych oraz z dobrymi praktykami w w obszarze bezpieczeństwa informacji.

Outsourcing roli inspektora ochrony danych
Wykonywanie funkcji inspektora ochrony danych może być również zlecone na zewnątrz, dzięki czemu nie musisz przygotowywać pracowników do wykonywania zadań wymagających jednocześnie wiedzy prawniczej i informatycznej.

Wsparcie w implementacji RODO oraz procesów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa informacji
Świadczymy usługi doradcze w zakresie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), e-Privacy oraz wdrożenia standardów ochrony prywatności.

Audyt i zgodność w zakresie prywatności, bezpieczeństwa i sztucznej inteligencji


Consultancy, Strategy, Implementation & Outsourcing for Cybersecurity, Privacy & AI


Powiązane usługi edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa informacji


Zacznijmy nowy projekt razem!