Uwolnij możliwości języka Python: usługi eksperckie w zakresie SaaS, zabezpieczeń i zgodności


🚀 Podnieś poziom swoich aplikacji w językach Python i Django dzięki naszym najwyższej klasy usługom! Oferujemy doświadczenie w zakresie rozwoju, prototypowania, konserwacji i aktualizacji oprogramowania SaaS, dzięki czemu Twoje projekty osiągają nowy poziom. Koncentrując się na inżynierii 🔒 prywatności i bezpieczeństwa, zapewniamy dokładne audyty i oceny, upewniając się, że Twoje aplikacje są zarówno zgodne z RODO, jak i zabezpieczone przed potencjalnymi zagrożeniami. Wybierz nasze usługi, aby wyprzedzić stale ewoluujący krajobraz cyfrowy i zwiększyć swoją firmę! 💼

Wytwarzanie oprogramowania
2
paths
11
usługi
4
kursy
8+
lat doświadczenia

Support your business on software development and software compliance


Software engineering image
Software engineering image

Aplikacje webowe dla biznesu
Tworzymy aplikacje webowe dla biznesu (np. aplikacje intranetowe, rozwiązania SaaS), które wesprą Twój biznes i pomogą rozwiązać Twoje problemy biznesowe. Cyfryzacja zmniejszy koszty i zasoby niezbędne do utrzymania prowadzenia działalności gospodarczej.

Rozwój istniejących aplikacji napisanych w języku Python
Jeśli nie masz wewnętrznych zasobów, aby dodać nowe funkcje do swoich aplikacji webowych chętnie pomożemy. Pomożemy Ci w identyfikacji wymagań, wyborze odpowiedniej technologii i oraz w faktycznym wdrożeniu tych technologii, aby dostarczyć wartość dla Twojego biznesu.

Utrzymanie istniejących aplikacji napisanych w języku Python
Oszczędzaj czas i zasoby w związku z utrzymaniem oprogramowania. Możesz obniżyć koszty utrzymania oraz aktualizacji oprogramowania przez outsourcing tych zadań do nas.

Nasze technologie z wyboru


Inżynieria prywatności i bezpieczeństwa


Audyt i zgodność w zakresie prywatności, bezpieczeństwa i sztucznej inteligencji


Powiązane usługi szkoleniowe w zakresie inżynierii oprogramowania


Zacznijmy nowy projekt razem!