icon

Ochrona danych w fazie projektowania w sferze Internetu przedmiotów. Prezentacja na spotkaniu Internet of Things - Tech Lab.

Krótka prezentacja na temat ochrony danych w fazie projektowania została wygłoszona na szkoleniu pt. "Internet …

Ochrona danych osobowych
Piotr Siemieniak 2 min. czytania

Krótka prezentacja na temat ochrony danych w fazie projektowania została wygłoszona na szkoleniu pt. "Internet of Things - Tech Lab".

W dniu 19 czerwca w ramach badania nowych technologii, odbył się kolejny Tech Lab dotyczący wykorzystania m.in. beaconów w sferze publicznej.
W spotkaniu wzięli udział m.in.:
Rafał Smoliński Prezes Zarząd, Yoberi Sp. z o.o.,
Paweł Ehmke vel Emczyński – Dyrektor Biura Informatyki i Telekomunikacji w Polskim Radiu, Piotr Bremer – Z-ca Dyrektora BIiT,
Aneta Korczak – ABI w Polskim Radiu,
Piotr Jawoszek – Kierownik Wydziału Projektowania i Rozwoju systemów Informatycznych w Polskim Radiu,

Z przyczyn organizacyjnych nie mogli przybyć na spotkanie:

Dr Paweł Litwiński – Instytut Allerhandra
Piotr Siemieniak Doktorant z Uniwersytetu Gdańskiego.

Panowie przesłali do Biura GIODO wcześniej przygotowane prezentację wraz z komentarzem głosowym. Dr Paweł Litwiński przekazał nagranie „Internet rzeczy – aspekty prawne”, a Piotr Siemieniak „Ochrona Danych w fazie projektowania w sferze Internetu przedmiotów”.

Źródło:
https://techinfo.giodo.gov.pl/internet-of-things-tech-lab/

Ochrona danych osobowych
Dowiedz się więcej Ochrona danych osobowych usługi

🌐 Z ufnością patrzmy w przyszłość, zapewniając doskonałość w zakresie prywatności, inżynierii bezpieczeństwa i zgodności z przepisami w erze sztucznej inteligencji. Nasze kompleksowe usługi w zakresie ochrony danych, począwszy od Privacy by Design i audytów zgodności z RODO po outsourcing inspektora ochrony danych, zapewniają, że Twoja firma wyprzedza krzywą w stale zmieniającym się krajobrazie cyfrowym. …

Ostatnie sesje szkoleniowe
Powiązane wpisy na blogu