icon

Bezpieczeństwo aplikacji webowych pisanych we frameworku Django - prezentacja na konferencji Security Case Study 2017.

W dniu 13 i 14 września odbędzie się konferencja Security Case Study 2017. 14 września …

Ochrona danych osobowych
dr Piotr Siemieniak 2 min. czytania

W dniu 13 i 14 września odbędzie się konferencja Security Case Study 2017.

14 września w godzinach 10:50 – 11:10 odbędzie się prezentacja pt. "Bezpieczeństwo aplikacji pisanych we frameworku django".

Program konferencji

Informacje o konferencji ze strony SCS:

Konferencja SECURITY CASE STUDY bardzo szybko zyskała uznanie specjalistów branży jako źródło wiedzy, okazja do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń i spotkania światowych specjalistów. W programie znajduje się zwykle dużo prezentacji w ulubionej przez odbiorców formule „case study”. Jednak skupiając się na merytorycznych tematach nie zapominamy, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera – swobodne rozmowy, które są źródłem cennych kontaktów i rewelacyjnych pomysłów.

Z radością informujemy, że Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej podpisały porozumienie dotyczące wspólnej organizacji konferencji poświęconej bezpieczeństwu teleinformatycznemu. Będzie to połączenie dwóch imprez, które zdążyły już zyskać sobie renomę: Security Case Study (SCS) oraz Ultimate Response & Digital Investigations (URDI). Tym samym konferencja Security Case Study zostanie rozbudowana o nowa ścieżkę tematyczną – SCS URDI, poświęconą informatyce śledczej.

Ochrona danych osobowych
Dowiedz się więcej Ochrona danych osobowych usługi

🌐 Z ufnością patrzmy w przyszłość, zapewniając doskonałość w zakresie prywatności, inżynierii bezpieczeństwa i zgodności z przepisami w erze sztucznej inteligencji. Nasze kompleksowe usługi w zakresie ochrony danych, począwszy od Privacy by Design i audytów zgodności z RODO po outsourcing inspektora ochrony danych, zapewniają, że Twoja firma wyprzedza krzywą w stale zmieniającym się krajobrazie cyfrowym. …

Ostatnie sesje szkoleniowe
Powiązane wpisy na blogu